Grupa BIS ★ – SIGNAL

Aktualnie dostęp do grupy na Signalu można uzyskać biorąc udział w przedsprzedaży koszulek POLO. Cena koszulki w przedsprzedaży: 199,- brutto.

Przeznaczenie grupy.

Grupa BIS ma za zadanie zrzeszać ludzi, którzy są otwarci na kontakty i integrację z innymi przedsiębiorcami, inwestorami czy specjalistami w swoich dziedzinach. Dzięki temu, że korzystamy z aplikacji Signal, z grupy możesz korzystać zarówno na telefonie jak i komputerze. Z racji tego, że wymiana wiadomości następuje bardzo szybko (w odróżnieniu od grup np. na Facebooku) możesz zadać swoje pytanie i otrzymać natychmiastową odpowiedź od innych członków grupy. Będąc obecnym na Signalu możesz znaleźć inwestycję, kontrahenta, pracownika lub wspólnika. Jeśli jesteś osobą pomocną, aktywną, która ceni sobie nowe znajomości oraz możliwość przedyskutowania swoich pomysłów lub problemów na forum – jesteś idealnym kandydatem dla społeczności, którą tworzymy!

Dostęp do grupy po zakończeniu przedsprzedaży.

Regularna cena dostępu do grupy poza preorderem wynosi 799,- brutto. Nie wykluczamy, że w przypadku wysokiego zainteresowania produktem podczas trwania przedsprzedaży, dostęp zostanie całkowicie ograniczony – przynajmniej na jakiś czas.